Το LG G2 έκανε μόδα τις οθόνες με διαγώνιο 5.2 ίντσες και μετά το Sharp Aquos Phone 302SH που ανακοινώθηκε εχθές για την αγορά της Ιαπωνίας και η HTC φαίνεται να προετοιμάζει το Butterfly 2 με οθόνη 5.2 ίντσες που αναμένεται να “κουμπώσει” ανάμεσα στο HTC One 4.7″ και το αναμενόμενο HTC One Max 6″. Όλες οι παραπάνω οθόνες φυσικά με ανάλυση Full HD 1920×1080 pixels.
Ο Κώστας Βλαχάκης είναι δημοσιογράφος τεχνολογίας, αρθρογραφεί από το 1999 και είναι δημιουργός των site τεχνολογίας Techblog.gr και Autonomous.gr. Έχει συνεργαστεί με το κεντρικό δελτίο ειδήσεων του Star, ήταν συμπαρουσιαστής στην εκπομπή τεχνολογίας Escape στην ΕΤ1 και ραδιοφωνικός παραγωγός στο σταθμό Αθήνα 984. Επίσης έχει αρθρογραφήσει στις εφημερίδες Ναυτεμπορική, Καθημερινή και Παραπολιτικά, πάντα για θέματα τεχνολογίας.
Μάθετε περισσότερα για τον Κώστα στο Magikokopidi.gr.
ΣΥΖΗΤΗΣΗ
Παρακολουθήστε τα σχόλια
5 Σχόλια
παλαιότερο
νεώτερο
Inline Feedbacks
View all comments
akis
10 years πριν
οσο επιμενουν στην ουλτρα καμερα, δεν θα το τιμησω, σορρυ…
Ζόρζ
10 years πριν
Υπέροχη HTC !!!! Υπέροχο το Butterfly 2 !!!!
Lefteris
10 years πριν
Το σχέδιο του πρώτου butterfly ηταν πολύ ωραίο… Αυτό με τα κέρατα που έχει είναι χάλια, μάλλον είναι κινητό για κερατάδες! 😛
tiamat
10 years πριν
χαχαα ρε λεφτερη δε θα ναι ετσι το τελικο σχεδιο ..
και πραγματι το πρωτο butterfly s ηταν απο τις καλυτερες συσκευες που εχουν βγει ποτε
Η NSΑ συμβουλεύει τους χρήστες iPhone και Android που ανησυχούν μήπως πέσουν θύματα απάτης να απενεργοποιούν και να ενεργοποιούν ξανά τη συσκευή τους μία φορά την εβδομάδα.
Το Android υποστηρίζει ακουστικά βαρηκοΐας για το μεγαλύτερο μέρος της ύπαρξής του αλλά η υποστήριξη έγινε πιο ουσιαστική το 2019 όταν η Google κυκλοφόρησε το Live Transcribe.
οσο επιμενουν στην ουλτρα καμερα, δεν θα το τιμησω, σορρυ…
Υπέροχη HTC !!!! Υπέροχο το Butterfly 2 !!!!
Το σχέδιο του πρώτου butterfly ηταν πολύ ωραίο… Αυτό με τα κέρατα που έχει είναι χάλια, μάλλον είναι κινητό για κερατάδες! 😛
χαχαα ρε λεφτερη δε θα ναι ετσι το τελικο σχεδιο ..
και πραγματι το πρωτο butterfly s ηταν απο τις καλυτερες συσκευες που εχουν βγει ποτε
Παλι μεγαλα bezels? 🙁