Για την αγορά της Αμερικής και αποκλειστικά μέσα από το δίκτυο κινητής τηλεφωνίας της Verizon ανακοινώθηκε επίσημα το LG Enact με οθόνη αφής 4 ιντσών ανάλυσης 800×480 pixels και συρόμενο πληκτρολόγιο QWERTY για να θυμηθούμε τα παλιά! Το LG Enact ενσωματώνει διπύρηνο επεξεργαστή 1.2GHz, κάμερα 8 Megapixel, δεύτερη μπροστινή κάμερα, μπαταρία 2460 mAh, είναι 4G/ LTE και τρέχει Android 4.1.2 Jelly Bean.
ΣΥΖΗΤΗΣΗ
ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΕΠΙΣΗΣ
WhatsApp: Η μεταγραφή φωνητικών μηνυμάτων κυκλοφορεί στο Android
Παρασκευή, 12/07/2024 · Αντώνης Γιαγδζόγλου
Το WhatsApp κυκλοφορεί μεταγραφές φωνητικών μηνυμάτων στην εφαρμογή Android beta, με τη λειτουργία να είναι πλέον μέρος της WhatsApp Beta.
Αυτή την κίνηση πρέπει να κάνετε μία φορά την εβδομάδα για να μη σας χακάρουν
Τρίτη, 04/06/2024 · Αντώνης Γιαγδζόγλου
Η NSΑ συμβουλεύει τους χρήστες iPhone και Android που ανησυχούν μήπως πέσουν θύματα απάτης να απενεργοποιούν και να ενεργοποιούν ξανά τη συσκευή τους μία φορά την εβδομάδα.
Android 15: Bελτιώνει την υποστήριξη ακουστικών βαρυκοΐας με Bluetooth LE Audio
Πέμπτη, 30/05/2024 · Αντώνης Γιαγδζόγλου
Το Android υποστηρίζει ακουστικά βαρηκοΐας για το μεγαλύτερο μέρος της ύπαρξής του αλλά η υποστήριξη έγινε πιο ουσιαστική το 2019 όταν η Google κυκλοφόρησε το Live Transcribe.
Google: Νέα δυνατότητα σου επιτρέπει να ζητάς από έναν φίλο ή συγγενή να σου πληρώσει μια εφαρμογή
Δευτέρα, 27/05/2024 · Αντώνης Γιαγδζόγλου
Στο Google I/O παρουσιάστηκε ένα νέο κουμπί που θα εμφανίζεται στο στάδιο του ταμείου αφού αποφασίσετε να αγοράσετε μια εφαρμογή.
σου ξεγυγε ενα μηδενικο στην αναλυση του κινητου (οχι οτι θα μας χαλαγε να ισχυει) απλα μετα το ratio θα ηταν οτι νανε 😛
4800 pixels! ok fixed 🙂
“και αποκλειστικά μέσα από το δίκτυο κινητής τηλεφωνίας ” ποιο δίκτυο ρε παιδιά;
Ένα είναι σε ολόκληρη την Αμερική; :Ρ
Αν ερχόταν Ελλάδα θα το σκεφτόμουν πολύ σοβαρά, δυστυχως δεν υπάρχει κάποια καλή πρόταση σε Android με qwerty πληκτρολόγιο οπότε αυτή η συσκευή φαίνεται μια πολύ καλή συσκευή.
… της Verizon. Στο χαλαρό παιδιά, προχθές επιστρέψαμε από διακοπές. Δώστε μας λίγο χρόνο 😉
Πάντα καλοπροαίρετα τα σχόλια Κώστα 😀
Κρίμα που δεν έρχεται Ευρώπη!! Δηλαδή οι Ευρωπαίοι στο πηγάδι κατουρήσαμε? Τι κατάσταση και αυτή! Με το ζώρι τα δίκαρτα (μέχρι πριν) και σχεδόν κανένα qwerty. Μονο παντόφλες 5” μας φέρνουν στην Ευρώπη. Ποιος τους είπε έχουμε μεγάλες τσέπες? 🙂
Συμφωνώ! Κι εγώ ενδιαφέρομαι! Προσωπικά είδα ένα παρόμοιο σε φωτογραφία από βιβλίο στο wattpad κι από τότε έχω φάει κόλλημα με αυτόν τον τύπο κινητού!